Carnaval Sztukmistrzów - 2019

W dniu 26 lipca 2019 r. Centrum Aktywizacji naszego Domu zorganizowało wyjazd do Lublina. Sześciu uczestników Pracowni Plastycznej i Technik Różnych wzięło udział w tym wyjeździe. Z okazji trwającego Carnavalu Sztukmistrzów mieli okazję oglądać pokazy Urban Highline Festival na Starym Mieście, czyli zmagania z chodzeniem po linie.

Pospacerowaliśmy po Starym Mieście, poszliśmy na dobre lody i jeszcze lepszą kawę. Pełni dobrych smaków i humorów udaliśmy się na  dalsze piesze wojaże korzystając z tego, że pogoda sprzyjała. Na Placu Litewskim nasi Mieszkańcy oglądali  bardzo ciekawe płonące akrobacje wykonywane przez parę artystów.

W taką pogodę bryza z fontanny na placu każdemu bardzo się podobała. Kolejnym punktem naszego dnia było pójście na pizzę. Można ją było konsumować na tarasie z pięknym widokiem na lubelski Zamek w jednej z lubelskich restauracji. Ten dzień bardzo się naszym Mieszkańcom spodobał, Nam również bo uśmiechy zadowolenia na twarzach naszych Mieszkańców mówiły same za siebie.